Güz Dönemi Üye Alımları Kapandı ! En yakın Başlangıç Eğitiminden haberdar olmak için formu doldurunuz. - ytuhavk.org/iletisim

2020 Yılı Faaliyetlerimiz Hk.

Kulüp Duyuruları ve Haberleri
Cevapla
Mahmut Yalçın
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Mesajlar: 340
Kayıt: 11 Şub 2019, Pzt, 01:30
Tam Adı: Mahmut Yalçın
Kulüp ID: 2018017

2020 Yılı Faaliyetlerimiz Hk.

#1

Mesaj gönderen Mahmut Yalçın »

2020 yılında faaliyetlerimizi resmi olarak Yıldız Teknik Üniversitesi Havacılık Topluluğu adı altında sürdüreceğiz. Herhangi bir kulüp adı altında ya da kulübe bağlı olmaksızın topluluğumuz doğrudan YTÜ SKS Kültür Hizmetleri Birimi 'ne bağlı olarak çalışacaktır.

Yıldız Teknik Üniversitesi Havacılık Kulübü hakkında 05.10.2018 tarihli YTÜ SKS Kültür Hizmetleri Birimi 'ne yazılan şikayet dilekçesi sonucunda kulüp faaliyetleri askıya alınmış, 17.12.2018 tarihinde yapılan ÖKKK toplantısında ise kulübün kapatılmasına karar verilmiştir.

2019 yılı içinde kapalı olan, dolayısıyla Yıldız Teknik Üniversitesi 'nde Yamaç Paraşütü faaliyetlerinin durmasına sebep olan bu sürecin sonunda kulüp faaliyetlerini tekrar aktif hale getirmek ve Yıldız Teknik Üniversitesi 'nde Yamaç Paraşütü sporunu tekrardan Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileriyle buluşturmak adına birtakım gönüllü öğrenci tarafından bürokratik ve yönetim olarak büyük bir değişim içine girilmiştir. Yeni yönetim anlayışı ve kadrolar ile geçmişte yapılan bürokratik hataların tekrarlanmayarak bu süreçten daha da güçlenerek çıkma gayreti ve hedefi içindeyiz.

Bu doğrultuda açılış için gerekli belgeler hazırlanıp 03.10.2019 tarihinde YTÜ SKS Kültür Hizmetleri Birimi 'ne teslim edilmiştir. Değerlendirme süreci sonunda YTÜ SKS Kültür Hizmetleri Birimi tarafından 18.11.2019 tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi Havacılık Topluluğu olarak açılacağımız tarafımıza tebliğ edilmiştir.

Sonuç olarak, 2020 yılında faaliyetlerimizi resmi olarak Yıldız Teknik Üniversitesi Havacılık Topluluğu adı altında sürdüreceğiz.

Kamuoyuna önemle duyurulur...
Cevapla