Bahar döneminde görüşmek üzere...

Başlangıç Eğitimi | Güz ’21

Kulüp Duyuruları ve Haberleri
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Yaren Konak
Mesajlar: 138
Kayıt: 16 Şub 2019, Cmt, 12:09
Tam Adı: Yaren Konak

Başlangıç Eğitimi | Güz ’21

#1

Mesaj gönderen Yaren Konak »

2021 – 2022 Akademik Yılı

Güz Dönemi

Yamaç Paraşütü Başlangıç Eğitimi


Yamaç Paraşütü Başlangıç Eğitimi ‘ne kesin başvurular alınana kadar sayfa sonunda bulunan Ön Başvuru Formu üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz.

Bu Ön Başvuru Formu ‘nu doldurduğunuz takdirde eğitim tarihi yaklaştığı zaman size e-posta ve sms üzerinden geri bildirim yapılacaktır. Eğitim tarihini kaçırma veya unutma ihtimalinize karşı web/forum sayfalarında duyurulan ön başvuru formunu mutlaka doldurunuz. Ön başvuru yapmak kesin kayıt yapmak değildir. Niyetiniz varsa da ön başvuru yapabilirsiniz. Kararınız kesinleşmiş olsa bile ön başvurunuzu yapınız. Çünkü ön başvuru formu üzerinden toplanan bilgilerle sizinle iletişime geçileceğini unutmayınız.

2021 – 2022 akademik yılı güz dönemi içinde planlanan Yamaç Paraşütü Başlangıç Eğitimi için güncel duyuruları forum sayfamızın ” Yeni Başlayanlar & Adaylar ► 2021 – 2022 Dönem Başlangıç Eğitimi Duyuruları ► Güz Dönemi 2021 ” dizin yolunu takip ederek Güz Dönemi 2021 alt forum başlığından takip edebilirsiniz.


Güncel duyurulardan anında haberdar olabilmeniz ve sorularınızı cevaplamak için whatsapp grubu ilerleyen günlerde açılacaktır. Forum sayfamızın ilgili bölümünden takip edebilirsiniz.

 ! Mesaj kısım: Uyarı
Web sayfamızdan güncel duyurular paylaşılmayacaktır. Güncel duyurular için forum sayfamızı takip ediniz.

Yamaç Paraşütü ve Başlangıç Eğitimi hakkında bilgi edinmek, fikir sahibi olmak için web sayfamızın yamaç paraşütü bölümünü inceleyebilirsiniz. Bu bölümdeki yazılar kafanızdaki soru işaretlerinin bir kısmını kaldıracaktır. Aşağıdaki bağlantıları incelemenizi tavsiye ederiz :

Sıkça Sorulan Sorular

Yamaç Paraşütü Nedir ?

Başlangıç Eğitimi

Eğitim Süreci

Bu bağlantılara ek olarak forum sayfamızda yayınlanan ” Bir Başlangıç Serüveni ” başlıklı yazımız kafanızdaki soru işaretlerinin önemli bölümünü kaldıracaktır. Bu yazıyı kesinlikle okuyunuz.

Varsa sorularınız için whatsapp grubunun kurulmasını bekleyebilir, ön başvurunuza cevap bekleyebilir ya da iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

2021 – 2022 Akademik Yılı Güz Dönemi Yamaç Paraşütü Başlangıç Eğitimi başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

►►Ön Başvuru Formu
Cevapla